Wsparcie Funduszu Gwarancji Rolnych

Gwarancja spłaty kredytu  z Funduszu Gwarancji Rolnych wraz z dopłatą do oprocentowania

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

 

Gwarancja spłaty kredytu

z Funduszu Gwarancji Rolnych wraz z dopłatą do oprocentowania

Zachęcamy: gospodarstwa rolne (producentów produkcji podstawowej) i przedsiębiorstwa przetwórstwa rolno-spożywczego (MŚP) do skorzystania ze wsparcia Funduszu Gwarancji Rolnych w dostępie do finansowania poprzez zabezpieczenie kredytu oraz zwrot kosztu części lub całości odsetek od kredytu obrotowego objętego tą gwarancją (tzw. dopłata do oprocentowania kredytu obrotowych).

Czytaj więcej: Wsparcie Funduszu Gwarancji Rolnych

Wspieraj polskich producentów

Wspieraj polskich producentów

Program azotanowy

 

 

PROGRAM AZOTANOWY 

Od 1 stycznia 2019 r. na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 5 czerwca (Dz.U. 2018 r. poz. 1339), weszły w życie obowiązki wynikające z „PROGRAMU AZOTANOWEGO”.

Informacje dotyczące podstawowych zasad realizacji programu działań mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia wód azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych oraz zapobiegania dalszemu zanieczyszczeniu znajdują się na stronie www.schr.gov.pl 

 

Informacje dla klientów

Szanowni Państwo

Od 25 maja 2018 roku zaczynają obowiązywać zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. Ogólne Rozporządzenie o Danych Osobowych ma na celu większą kontrolę nad sposobem przetwarzania Państwa danych.

W tym celu przygotowaliśmy informacje o tym, jak chronimy dane osobowe naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznaniem się z tym dokumentem